Hakkımızda

Çocuklar için sanat atölyeleri ve sosyal aktiviteler düzenliyoruz.    Amacımız çocukların yaratıcılıklarını, öz güvenlerini ve kişisel gelişimlerini desteklemek.  Resim, Dans, Müzik, Edebiyat, Drama gibi farklı disiplinlerle çalışıyoruz. Sadece bu sanat dallarının dillerini ve yöntemlerini öğretmek değil amacımız. Sanatın özgürleştirici,   iyileştiren, farkındalık arttıran, farklılıkları birleştirici özellikleri yolumuzu açıyor.

Ekibimize inanıyoruz. Koordinasyon ekibi ve eğitmenler olarak  farklı deneyim ve birikimlere sahibiz. İşimizi, hedeflerimizi iyi biliyoruz. Çalıştığımız grubu, ekip arkadaşlarımızı iyi tanıyor, kendi alanlarımızda günün ve geleceğin ihtiyaçlarını net bir şekilde tanımlayabiliyoruz. Kendimizi geliştirmeye devam ederek ilerliyoruz.

İhtiyaca yönelik olarak ücretsiz atölyeler düzenliyor ve ücretli atölyelerimizden sağladığımız geliri bu yönde kullanıyoruz. Kar amacı gütmeden aldığımızı veriyoruz.

 
Luckily, bestparentalcontrolapps.com/hoverwatch/ the developer fought, the apple community rallied behind him and we got the app back.