Zamanını Ayır

ElimSende eğitmenleri, gönüllüleri, koordinasyon ekibi ve destekçileri olarak uyum ve heyecanla çalışıyoruz. Ancak kapılarımız kendi birikimlerini paylaşmak isteyen herkese açık. Farklı alanlarda çalışan, düzenli olarak ElimSende’de bulunup çalışmalara katılamayacak ancak ekibe destek vermek isteyecek herkes, küçüklerin zihinlerine, gönüllerine küçük tohumlar ekmeye davetli.

İsteyenler elinden geldiği, zamanı yettiği kadar katılsın ama önce kendi yaratıcılığını kullansın, ElimSende’ye kendi projesini sunsun. Büyük küçük fark etmez, biri bir masal anlatmaya gelir belki bir gün, birileri sağlıklı beslenme anlatacaktır, ya da bir ay gelip çocuklarla mimarlık alanında bir atölye vermek isteyecektir. Ya da ressamdır, bir gün resim atölyesine misafir olur, yarım saat sohbet eder, kendi hikayesini paylaşır ilham olur.

Çocuklarla buluşamayanlardan da belki  apayrı bir proje çıkıverir; fikir ekibe sunulur, ekip uygular… Bazısı da maddi kaynaklar yaratmanın yollarını biliyordur, koordinasyon ekibine fikir verir, yol gösterir; böylece ElimSende’de kervan yolda düzülür!

 

 

Paylaş