Charlie Rabuel |
charlie portre

Charlie Rabuel

Neden Elim Sende?

“Elim Sende sanatsal üretim ve kültürel eğitimde yeni alanlar açan bir oluşum.Takımın pedagojik hassasiyeti ve çocukların sanatı keşfetme merakları Elim Sende’ye katılmamda etkili oldu. Müzikal keşifler ve üretimler çocukların ilgilerini ve kültürel gelişimlerini besleyebilir. Toplu müzikal üretim; grubun değerini anlamak ve deneyimlemek, işbirliğinin keyfine varmak ve bireysel paylaşım yapabilmenin çok güzel bir yolu.”

Hakkında

Charlie Rabuel, Sanatçı ve pedagog bir aileden gelen bir çocuk olarak müzikle uğraşmaya 4 yaşında başladı. Müzik okulunun ardından, perküsyon, caz vibrafon, klasik ve caz armoni ve solfej dersleri alarak 2003′te Fransa’da konservatuardan mezun oldu. Eğitimine Lyon CFMI’da 2009′da tamamladığı pedagojik formasyon ile devam etti. 2002′den beri okullarda perküsyon, müzikal farkındalık ve müzikal formasyon dersleri vermektedir.

Yer aldığı projeler/işbirlikleri

2009′dan beri engelli gruplar, sosyal açıdan dezavantajlı gençler, yaşlılar ve kronik hastalar gibi farklı dezavantajlı gruplarla çalışmaktadır. Perküsyon, piyano, gitar, flüt, kontrabas çalmakta, şarkı söylemekte ve beste yapmaktadır. Birçok farklı grupta ve farklı tarza müzik yapmıştır. 2011′de çalışmak, Türkiye’nin kültürel, eğitimsel ve sanatsal zenginliğini keşfetmek ve kendi tecrübelerini sanatçı, pedagog ve çocuklarla paylaşmak için İstanbul’a gelme kararı almıştır.